DARUJTE TADY A TEĎ

Děti potřebují vaši pomoc. Bez ohledu na konflikt nebo katastrofu trpí děti vždy nejvíce. Jejich potřeby jsou obrovské, ale stejně takové je i naše odhodlání pomoci.

100 %, tedy každá koruna putuje na léčbu v MAGNA nemocnicích.

Může zabezpečit zdravotní a hygienické potřeby pro 5 bezpečných porodů.

POMÁHAJTE MĚSÍČNĚ. STAŇTE SE NAŠIM MAGNA PARTNEREM.

→ Každá koruna, tedy 100 % vašich darů putuje na léčbu.

→ Víte komu, jak a kde každý měsíc pomáháte.

→ Jste součástí komunity MAGNA.

Nezáleží na výši daru, vaše pravidelná podpora má pro léčbu dětí v MAGNA nemocnicích nenahraditelný vliv. Díky vám dokážeme reagovat na jakoukoliv nouzovou situaci nebo krizi a předejít tak rozsáhlým následkům.

Naši zdravotníci se v terénu často setkávají s neočekávanými situacemi. Když během výjezdu mobilní kliniky objeví děti trpící vážnou podvýživou, potřebují okamžitě konat! Díky MAGNA partnerům jako jste vy, můžeme rychle reagovat a poslat do MAGNA nemocnic zásoby, které naši zdravotníci potřebují k okamžité léčbě a záchraně dětských životů. Často takto zabráníme šíření epidemie, která může dětem a jejich rodinám způsobit ještě mnohem větší utrpení.

Jak to funguje?

Je to jednoduché. Každý měsíc se příspěvek z vaší kreditní karty nebo z bankovního účtu připíše na MAGNA účet. MAGNA ho v 100 % výšce pošle do jedné ze svých nemocnic, která to aktuálně nejvíc potřebuje. Vy zároveň každý měsíc víte, kde, komu a jak pomáháte. Váš příspěvek můžete kdykoliv zvýšit, snížit nebo pozastavit.

Jako MAGNA partner máte speciální přístup k našim aktivitám, včetně pozvánek na akce, které pravidelně organizujeme. Pravidelně také dostáváte časopis FIELDTRACK, který je plný fotografií a příběhů o léčbě, kterou díky vám poskytujeme dětem v nouzi.

 

Každá koruna Vašeho daru pomáhá léčit.

Financování a transparentnost
100%
Vašeho daru pomáhá

Náš web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Rozumím