MILÝ JEŽÍŠKU,

jmenuji se Sylvie, mám 14 roků a ještě nikdy jsem od Tebe nedostala dárek. Ale teď jeden potřebuji. Ne pro sebe, ale pro moje miminko. Milý Ježíšku, má doktory a je v bezpečí. 

DĚKUJI.

Sylvie, Demokratická republika Kongo

Zabezpečí 10 bezpečných porodů

Sylvie otěhotněla proti své vůli

„ Jako každý den jsem pracovala na poli, když ke mně přišel muž z milice Kamuina Naspu. Dal mi na výběr. Buď mě znásilní, nebo zabije. Dnes jsem v osmém měsíci těhotenství a navštěvuji nemocnici v Bilombe."

Léčíme oběti sexuálního násilí v Kongu

MAGNA poskytuje zdravotní péči, prevenci pohlavně přenosných chorob i psychologickou a sociální podporu pacientům, kteří se stali obětmi sexuálního násilí. V Kongu, v konflikty postižených oblastech provincie Kasai, podporujeme 8 nemocnic, ve kterých každý měsíc léčíme přes 400 nových obětí.

89 % z nich jsou děti.

O problému sexuálního násilí vydává OSN mnoho doporučení a vede celosvětové statistiky, ale v zemích třetího světa, kde je právě násilí na ženách zcela běžnou realitou, je těžké zavádět jakoukoliv prevenci. Naše organizace léčí stovky žen a dětí a mírní tak následky znásilnění. Poskytujeme prevenci infekce HIV formou post-kontaktní profylaxe a rovněž podáváme okamžitě antikoncepci. Obětem znásilnění podáváme také antibiotika jako prevenci pohlavně přenosných nemocí a očkujeme je proti tetanu a žloutence. Rovněž léčíme fyzická zranění a poskytujeme psychologickou podporu ", uvádí zakladatelka a koordinátorka projektů organizace MAGNA Denisa Augustínová, co je součástí léčby a péče o oběti znásilnění.

Děti potřebují vaši pomoc. Bez ohledu na konflikt nebo katastrofu trpí děti vždy nejvíce. Jejich potřeby jsou obrovské, ale stejně takové je i naše odhodlání pomoci.

100 %, tedy každá koruna putuje na léčbu v našich MAGNA nemocnicích.

Každá koruna Vašeho daru pomáhá léčit.

Financování a transparentnost
100%
Vašeho daru pomáhá

Náš web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Rozumím