Staňte sa pravidelným darcom

Zdieľať

Darujte každý mesiac, zachránite viac životov.

Darujte tu a teraz

Pravidelné dary každý mesiac sú najúčinnejším spôsobom, ako pomôcť deťom a rodínám, ktorých zdravie je v ohrození. Vďaka vám sme pripravení zachraňovať životy v čo najkratšom čase.

Prečo sa stať pravidelným darcom?

Pravidelní darci poskytujú opakujúci sa dar, ktorý sa automaticky prevádza každý mesiac z kreditnej/debetnej karty alebo bankového účtu a je možné ho kedykoľvek upraviť alebo pozastaviť. Bez ohľadu na sumu má váš opakovaný dar veľký vplyv.

Pravidelné dary nám umožňujú rýchlo reagovať, keď nastane kríza. Vďaka vašej lojalite môžeme zasiahnuť hneď bez toho, aby sme čakali na doručenie nových darov.

Keďže vieme, že sa môžeme spoľahnúť na to, že dostaneme váš opakujúci sa dar, vieme sa pripraviť na akúkoľvek núdzovú situáciu alebo krízu, na ktorú zareagujeme.

Naše tímy na mieste sa často stretávajú s neočakávanými krízami. Pravidelné dary nám umožňujú rýchlo a efektívne zasiahnuť v čase núdze.

SMS darovanie je alternatívou k online darcovstvu. Umožňuje vám rýchlo a efektívne poskytnúť pravidelný dar. Stačí poslať SMS v tvare MAGNA na číslo 806 a nastavíte si pravidelné prispievanie vo výške 6,-Eur/mesačne.

Podpora od pravideľných darcov nám v teréne tiež umožňuje minimalizovať naše náklady na získavanie finančných prostriedkov, aby sme mohli viac našich zdrojov investovať priamo do poskytovania zdravotnej starostlivosti tým, ktorí nás najviac potrebujú.

Ako pravidelný darca máte prístup na podujatia v rámci našho humanitárneho centra, vernisáže výstav a pod.

U nás má každý človek právo na zdravotnú starostlivosť zakotvenú v ústave. Ak sa v Kambodži niekto narodí na okraji spoločnosti, v špine, v biede, či slume, je len malá šanca, že sa sa odtiaľ dostane bez pomocnej ruky zvonka.
Júlia Horáková, MAGNA lekárka

Náš zásah

300.000

ĽUDÍ LIEČENÝCH NA UKRAJINE

12.000

MATERSKÝCH KONZULTÁCIÍ V LIBANONE

25.000

DETÍ LIEČENÝCH NA PODVÝŽIVU V KONGU

3.500

LIEČENÝCH DETÍ S HIV/AIDS V KAMBODŽI

Ako funguje pravidelné darcovstvo?

Je to jednoduché: Každý mesiac je váš dar automaticky prevedený z vašej kreditnej karty alebo bankového účtu. an účet organizácie MAGNA Svoj dar môžete kedykoľvek zvýšiť, znížiť alebo pozastaviť.

Výhody opakovaného daru

Pohodlie. Raz za mesiac sa váš dar automaticky prevedie z vašej kreditnej karty alebo bankového účtu na účet organizácie MAGNA. Nemusíte sa starať o nič, len z pohodlia vašej obyvačky pomáhate zachraňovať životy detí.

Kontrola. Nad vašim darom máte 100 percentnú kontrolu. Svoj dar môžete kedykoľvek zvýšiť, znížiť alebo pozastaviť.

Ste súčasťou komunity. Ako Magna Partner máte prístup k exkluzívnym udalostiam v našom humanitárnom centre, pozvánkam na výstavy, živé vstupy z terénu alebo rôzne ďaľšie udalosti.

Komunikácia. Dostávate náš časopis, ktorý obsahuje silné príbehy a fotografie, ktoré zachytávajú to, čo spolu v teréne robíme. Zaroveň každý mesiac viete kde, komu a ako pomáhate.

Pozrite tiež

Máte ďaľšie otázky alebo sa chcete zapojiť?

Zavolajte na +421 917 827 827 alebo pošlite e-mail na dar@magna.org a my vám radi pomôžeme.